Ranking szkół biorących udział w plebiscycie
LP. NAZWA SZKOŁY ADRES SZKOŁY  GŁOSY 
1 Nieżywięć, SP. w Nieżywięciu Nieżywięć 234, 87-326 Nieżywięć 1002
2 Częstochowa, SP. nr 31 Polskiego Czerwonego Krzyża 18, 42-218 Częstochowa 688
3 Żnin, Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie ul. Śniadeckich 18, 88-400 Żnin 563
4 Poznań, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących Bydgoska 4A, 61-127 Poznań 434
5 Bisztynek, Zespoł Szkolno-Przedszkolny w Bisztynku Kolejowa 5, 11-230 Bisztynek 318
6 Bydgoszcz, SP. nr 31 Karłowicza 2, 85-092 Bydgoszcz 316
7 Grzybowo, ZSS w Grzybowie Grzybowo 32, 62-300 Września 233
8 Łódź, LO nr 47 Czernika 1, 92-539 Łódź 227
9 Jarosław, SMS Jarosław Pruchnicka 2B, 37-500 Jarosław 217
10 Poznań, SP. Specjalna nr 107 Dąbrowskiego 73, 60-523 Poznań 215
11 Warszawa, SP. nr 175 Trzech Budrysów 32, 02-381 Warszawa 205
12 Kraków, LO nr 15 Dygasińskiego 15, 30-820 Kraków 204
13 Kryspinów, SP. w Kryspinowie Kryspinów 356, 32-060 Kryspinów 166
14 Byszew, SP. w Byszewie Byszew 31, 99-300 Kutno 152
15 Wrocław, SP. nr 99 Glubczycka 3, 52-026 Wrocław 151
16 Słupsk, NSP nr 7 Jana Kilińskiego 38, 76-200 Słupsk 151
17 Kraków, SP. nr 101 os. Jagiellońskie 9, 31-832 Kraków 147
18 Legnica, SP. nr 19 Aleja Rzeczypospolitej 129, 59-220 Legnica 131
19 Wojkowice, SP. nr 31 Sobieskiego 211b, 42-580 Wojkowice 124
20 Nieżychowice, SP. w Nieżychowicach Nieżychowice 55, 89-620 Chojnice 121
21 Gorzów Wlkp., SP. nr 6 Gwiaździsta 14, 66-400 Gorzów Wlkp. 119
22 Tomaszów Mazowiecki, SP. nr 11 Świętego Antoniego 43/45, 97-200 Tomaszów Mazowiecki 116
23 Inowrocław, Niepubliczna Szkoła Podstawowa ul. Najświętszej Marii Panny 23, 88-100 Inowrocław 106
24 Rumia, SP. nr 9 Szkoła podstawowa nr. 9 w Rumi 104
25 Michów, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Michowie Szkolna II 2b, 21-132 Michów 92
26 Jastrzębie-Zdrój, SP nr 12 Szkolna 7, 44-335 Jastrzebie-Zdrój 75
27 Świebodzin, Zespół Edukacyjny nr 1 w Świebodzinie os. Łużyckie 28, 66-200 Świebodzin 66
28 Ujanowice, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ujanowicach Ujanowice 55, 34-603 Ujanowice 60
29 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim Warszawska 52, 82-100 Nowy Dwór Gdański 49
30 Przechlebie, SP. w Przechlebiu Szkolna 46, 42-675 Przezchlebie 40
31 Mikołów, SP. nr 5 Katowicka 24, 43-190 Mikołów 40
32 Tychy, SP. nr 37 Konecznego 1, 43-100 Tychy 34
33 Wrocław, SP. nr 113 Zemska 16C, 54-438 Wrocław 34
34 Kraków, Prywatna Szkoła Podstawowa "Academos" ul. Sobieskiego 3/3, 31-136 Kraków 34
35 Ostrów Mazowiecka, Zespół Szkół nr 1 Romana Rubinkowskiego 8 07-300 Ostrów mazowiecka 23
36 Tomaszów Mazowiecki, SP. nr 11 Świętego Antoniego 43/45, 97-200 Tomaszów Mazowiecki 22
37 Zgorzelec, SP. nr 2 Reymonta 16, 59-900 Zgorzelec 17
38 Sosnowiec, SP. nr 19 Składowa 5, 41-209 Sosnowiec 14
39 SP. w Krasiesinie Krasienin Kolonia 39 21-025 Niemce 10
40 SP. w Joninach Joniny 3, 33-160 Ryglice 10
41 Wiechlice, SP. w Wiechlicach Brzozowa 17, 67-300 Wiechlice 9
POWRÓT